DOM,  Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie położone na starówce belgijskiego miasta Gandawa – blog z pomysłami na urządzanie wnętrza domu

Mieszkanie jest położone na starówce Gandawy (Belgia). Według mnie urządzone zostało przez „artystyczną duszę”, gdyż posiada rzadko spotykane rozwiązania takie jak:
każde krzesło jest inne, nie tworzą jednolitego zestawu (klasyczny komplet krzeseł stoi obok obrazów, w gotowości na dużą liczbę gości)
– dodatkowym blatem i szafką kuchenną jest … wózek
obraz ma olbrzymią wielkość i jest postawiony na podłodze (drugi oryginalny obraz postawiony jest naprzeciw łóżka w sypialni)
łazienka nie jest osobnym pomieszczeniem, tylko częścią sypialni
rolę drzwi do sypialni pełni ruchomy regał, będący garderobą

foto source 79ideas.org

5 komentarzy

 • Agata

  Bardzo fajne mieszkanie, mi podoba się też dywan – kiedyś takie dywany były u nas popularne. Szkoda, że takie małe te fotki – nie można sie dokładniej przyjrzeć:)

 • Maria P Cleo

  Takie rozwiazanie jak np. z roznymi krzeslami bardzo mi sie podoba. Swiadczy o indywidualnosci. Dywan rowniez mnie zachwycil. Mieszkanie cudo ! Przyjemnej niedzieli 🙂

 • Violetta Jagodzińska

  Trudno jest mi się ustosunkować do wystroju tego mieszkania. Owszem, widać że zamieszkane jest przez artystyczną duszę, ale ja bym się w takim wnętrzu nie odnalazła. Nie znaczy to jednak, że lokum mi się nie podoba.

 • ekstrawagancka

  Niestety nie jestem przekonana co do dywanu i kanapy. Nie pozwala mi to poczuć piękna tego wnętrza, chociaż zapowiadało się całkiem ciekawie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *