Bez kategorii

Mini loft z Nowego Yorku, Manhattan

Ten mały loft znajduje się na Manhattanie  Nowego Yorku i należy do małżeństwa (możemy zobaczyć ich na zdjęciu). Proste formy, wysoka jakość materiałów użytych do wykończenia i industrialny charakter, to wszystko co charakteryzuje przestrzeń loftu. Tutaj na niższym poziomie mamy przestrzeń dzienną i aneks kuchenny, wyżej sypialnię.

8 komentarzy

 • Agnieszka F.

  Bardzo fajny pomysl na zagospodarowanie miejsca pod schodami 🙂
  Tak wyszło, że jestem teraz na wakacjach w Stanach i tak pięknych domów jak tu dawno nie widziałam… Nie mowię tu jednak o loftach czy apartamentach w wielkich miastach, a dużych domach jednorodzinnych w niewielkich miasteczkach. Tu utwierdziłam się w przekonaniu (a jestem w trakcie budowy domu), że mój styl to tradycyjny z elementami vintage.
  Jak wrócę będę wszystko opisywać na moich blogach, więc zapraszam serdecznie do przeglądania 🙂
  Aktualnie jestem pod niesamowitym wrażeniem tutejszej architektury wnętrz 🙂

 • szablon-studio

  Mieszkanie wcale nie jest takie duże, ale bardzo mi się podoba pomysł z kuchnią, która nachodzi lekko na schody i każdy skrawek przestrzeni jest wykorzystany. Nie da się też nie zauważyć tych szafek pod schodami. Bardzo fajne rozwiązania!

 • Violetta Jagodzińska

  Wnętrze całkowicie w moim style – proste, jasne, bez zbędnych ozdobników. Mogłabym tam zamieszkać od zaraz:-). I te widoki za oknem – bajka. Nocą jest tam pewnie mega fantastycznie. Szkoda, że nie ma wieczornych zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *