Bez kategorii,  Mieszkanie dwupokojowe

Skandynawskie dwupokojowe mieszkanie

Skandynawskie dwupokojowe mieszkanie. Wnętrze to pokój dzienny z kuchnią otwartą na salon, sypialnia i łazienka. Mieszkanie urządzone bez zastosowania luksusowych materiałów czy dodatków, ale przestrzeń jest przytulna.
Ozdoby nie pochodzą od designerów, ale w salonie  jest kilka modnych dekoracji: obrazki w czarnych ramach poustawiane na białych półkach, drabinka – regał na książki, lampa na trzech nogach tzw. trójnóg oraz lampa w złotym kolorze.

Balkon wyposażony w meble do odpoczynku, rośliny oraz dekoracje jest dodatkowym miejscem do relaksu w ciepłe dni. 
Sypialnia to duże łóżko ze sklepu Ikea, biuro wraz z krzesłem w typie eames chair oraz sporo miękkich ozdób czyli poduszki, pled i koc.

Szafki w aneksie kuchennym  to połączenie bieli, venge oraz szkła, praktyczny mebel to także drewniany stół z czterema białymi krzesłami. Oczywiście klimat tworzą dodatki: rośliny, świeże zioła, przyprawy.

Łazienka to według mnie „najmniej urokliwe” pomieszczenie w tym dwupokojowym mieszkaniu, ale jak to w skandynawskich aranżacjach porządek i minimalizm w doborze dodatków okazał się najskuteczniejszą receptą na pokazanie łazienki „w najlepszej osłonie”.

zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *