DOM,  Gadżety,  Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie pełne obrazów

W tym 45m2 mieszkaniu na ścianach znalazło się sporo obrazków, tak można krótko scharakteryzować to wnętrze 🙂

Oczywiście to w pełni funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie. Składa się: z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki i przestrzeni wspólnej. Jednak w każdym z nich postawiono na widoczne detale w postaci grafik w zdobnym ramach.

Na uwagę zasługuje szczególnie kuchnia, gdzie obrazki zawieszono nawet bardzo nisko, co nie jest szczególnie popularnym rozwiązaniem. Oczywiście ze względu na względy praktyczne. Nisko zawieszone obrazki można łatwo przesunąć, czy „zrzucić”. Jeśli szukacie jakiś ciekawych obrazków do swojego wnętrza, to spójrzcie na ten artykuł – zniżka -35% na kod rabatowy: szczyptadesignu35 w Posterstore.

Mieszkanie urządzone w skandynawskim stylu. Obrazki mają także taki klimat, proste formy, delikatne ramki.

2 komentarze

  • Irek

    Zdjęcia malowane na płótnie stają się coraz popularniejsze dzięki temu, że pozwalają w nietypowy i bardzo stylowy sposób udekorować nasze wnętrze najlepszymi wspomnieniami i ukochanymi bliskimi. Faktura płótna doda całości niepotwarzalnego smaku i zachwyci niejednego gościa i domownika.

  • Zawszenaturalnie

    Naprawdę podoba mi sie ta aranżacja całego wnętrza. Myślę, że obrazy nadają tym pomieszczeniom klimatu i charakteru. Niektórzy mówią, że obrazy tylko zagracają mieszkanie, ale to nie prawda. Jeśli dobierzemy dobry obraz do swojego mieszkania na pewno będziemy zadowoleni. Teraz coraz więcej osób wybiera obrazy do swoich mieszkań. Gołe ściany zapełniane są różnego rodzaju malunkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *