Bez kategorii

Oryginalne designerskie lampy od enPieza! / Original designer lamps from enPieza! – blog wnętrza design

Lampa to przedmiot zarówno funkcjonalny, jak i pełniący funkcję ozdobną. Lampy od enPieza! studio zwracają uwagę swoją oryginalnością, jednak z pewnością nie trafią w gusta osób lubiących klasykę we wnętrzach !

 

źródło: http://www.microsofttranslator.com/BV.aspx?ref=IE8Activity&a=http%3A%2F%2Fwww.enpieza.com%2Fen%2Flamps%2F11-colgao.html
Modern Living – blog o nowoczesnych wnętrzach, dekoracji pomieszczeń, inspiracje jak urządzić przytulne mieszkanie
Modern Living – a blog about modern design, interior decorating, inspiration, how to design a cozy apartment
Moderní bydlení – blog o moderním designu, interiérů, inspirace, jak vytvořit útulný byt
Modern Living – ein Blog über modernes Design, Inneneinrichtung, Inspiration, wie man eine gemütliche Wohnung entwerfen

5 komentarzy

  • Violetta Jagodzińska

    Pierwsza lampa to istny wypas!Nikt, kto przyjdzie do domu zaopatrzonego w taką lampę nie przejdzie koło niej obojętnie. Powiedziałabym, że te lampy są tak brzydkie,że aż piękne 🙂

  • Eerst

    Faktycznie, że pomysł na takie lampy trzeba mieć. Bardzo odważne, a zarazem ciekawe, Mało jaki architekt by się odważył zrobić coś tak "dziwnego", a zarazem pięknego.

  • Kaldekor

    To zdecydowanie ciekawe podejście do projektowania lamp. Zawsze doceniam oryginalność i świeżość pomysłów w dziedzinie designu wnętrz. Lampy od enPieza przyciągają wzrok swoim unikalnym stylem. Rozumiem jednak, że nie każdemu może się podobać taki nowoczesny design. Mimo to, z pewnością są osoby, które docenią tę śmiałość i nietypowość. Ciekaw jestem jak te lampy prezentują się na żywo, z pewnością dodałyby charakteru w pomieszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *