Bez kategorii

Paryski apartament kreatywnego dyrektora domu mody Christian Lacroix – wnętrze zaprojektowane z fantazją i zamieszkałe przez artystyczną duszę – blog design wnętrza domów

 

Apartament należy do Sachy Walckhoff, dyrektora kreatywnego domu mody Christian Lacroix. Znajduje się w Paryżu. Jest pełne sztuki i unikalnych przedmiotów, które właściciel przywiózł ze swoich licznych podróży. Widać, że wnętrze zamieszkuje „artystyczna dusza”, jednak (nie wiem jak dla Was) ale dla mnie korpus zebry to już za wiele ….

 

foto source

11 komentarzy

 • Paulina Wornalkiewicz-Kliszczak

  Bardzo nowoczesne i również uważam, że ekstrawaganckie ; p
  aczkolwiek jest tam coś co przyciąga

 • Violetta Jagodzińska

  Jak dla mnie te wnętrza bardziej przypominają mi sklep z wyposażeniem wnętrz niż mieszkanie. Oczopląsu można dostać. Wg mnie w takim wnętrzu trudno byłoby odpocząć. Za dużo pomysłów, za dużo różnorodności. Przesada, ale każdy lubi co innego.

 • Joanna Dikl

  Mnie się podoba. (Choć, dla mnie korpus zebry, to też przesada. ) Lubię szaleństwo i gdyby nie moja – spokojna druga połowa- prawdopodobnie stać byłoby mnie na więcej:) Jedyne co mnie przeraża, to ilość otwartych półek na książki…Nie do ogarnięcia, utrzymanie porządku odpada, poza tym mam tego pod dostatkiem w pracy;) Pozdrawiam ciepło!

 • M-lenaT

  oj dużo tego tam wszytskiego, część bardzo interesująca ale ta zebra… dla mnie nie koniecznie

  pozdraiwm cieplutko:)***

 • Agata

  Moim zdaniem super! Ale ciekawi mnie to "coś" co widać zza monitora na pierwszym zdjęciu (a więcej w lustrze). Co to? Może ktoś mi pomoże;)))

 • padusia

  Mi się bardzo podoba ta zebra 😉 za to w sypialni w ogóle nie znajduję nic ciekawego. Ciemno, ponuro. Bałabym się tam spać. Jestem ciekawa ile czasu trzeba poświęcić na sprzątanie wnętrza z dużą ilością gadżetów. Fajnie one wyglądają, ale czy są praktyczne to wątpie. Mam wizję, że ciągle trzeba latać ze szmatą i wycierać kurze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *