Bez kategorii

Mieszkanie w starym budownictwie

Mieszkanie w starym budownictwie o powierzchni ponad 70m2. Stylowe i przestronne dwa  pokoje, położone w centrum szwedzkiego miasta może spodobać się niejednemu z Was. Co urzeka?
Skandynawski styl, niesymetryczny jasny pokój dzienny, kuchnia z dużym stołem (na min. sześć osób) oraz komfortowa sypialnia.
Mieszkania położone w starym budownictwie, często wybierane są przez artystów, którzy nie wyobrażają sobie życia w nowoczesnych komfortowych (ale dla „artystycznych dusz” często nudnych i bardzo podobnych) apartamentach. W takich wnętrzach jak w żadnych innych pasuje luźny styl aranżacji, taki jak swobodnie przewieszone oświetlenie (tutaj w sypialni), obrazy ustawione na stelażach i niesymetrycznie powieszone na ścianach (salon).

Stare budownictwo to nie tylko wnętrza, ale także zewnętrzna. Aby budynki prezentowały się ciągle dobrze, pomimo upływu czasu trzeba dbać mi. o elewację (firma świadcząca usługi wynajmu agregatów malarskich polspray.com.pl), stolarkę okienną czy na bieżąco malować klatki schodowe oraz wymieniać dachówki itp. Nieważne czy budynkiem zarządza spółdzielnia czy grupa lokatorów. Dzięki wypożyczeniu sprzętów roboty budowlane można przeprowadzić naprawdę niewielkim kosztem, a powoduje to zwiększony komfort życia mieszkańców i także wzrost wartości nieruchomości.

zdjęcia autorstwa / pochodzą ze strony (opublikowane za zgodą reveny.se)

5 komentarzy

  • Open Finance

    To że budynek nie wygląda ładnie z zewnątrz, nie oznacza, że tak samo musi wyglądać w środku. Można sobie równie dobrze przeprowadzić generalny remont i urządzić mieszkanie według nowoczesnych trendów.

  • Klaudia

    Oj stare bloki i mieszkania w nich mają swój urok. Oczywiście, jeśli są stylowo urządzone. Fajny blog, pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *