Bez kategorii

Podłogi drewniane – ponadczasowa elegancja

Podłoga drewniana – to klasyka w aranżacji wnętrz. Zawsze modna, subtelna i solidna ozdoba wnętrza. Sprawdzi się zarówno w małych mieszkaniach, jak i dużych willach. Nie należy do najtańszych rozwiązań, ale jeśli zainwestujemy w dobrej jakości deski, będzie nam służyła naprawdę wiele lat! 
Podłogi drewniane występują w różnych rodzajach i kolorach. Możemy być w bardzo popularną kilkanaście lat temu jodełkę. Obecnie nadal takie podłogi mają swoich zwolenników, jednak „jodełkę” na podłodze najczęściej możemy spotkać w starym budownictwie. Takie parkiety po cyklinowaniu wyglądają jak nowe, wystarczy zabezpieczyć je lakierem lub olejem do podłóg.
Teraz często osoby aranżujące lub remontujące swoje wnętrza stawiają na podłogę w formie desek dużych i małych. Dzięki prostej formie możemy optycznie powiększyć powierzchnię podłogi, a nawet odpowiednio przygotowane deski położyć w kuchni czy łazience!
Wszystkie przedstawione aranżacje pochodzą z oferty firmy http://www.prodexpol.pl/. To producent parkietów, a także paneli, drzwi drewnianych i desek tarasowych z ponad 90-letnim doświadczeniem!

5 komentarzy

 • Adam

  Kilka lat temu zainwestowałem koszmarne pieniądze w lakierowaną deskę i wyłożyłem nią prawie całe mieszkanie. Wszyscy odradzali że się zniszczy że nie praktyczne itd. Kilka lat i dwa psy później, podłoga wygląda jak nowa. Zaoszczędzić na telewizorze a wpakować w podłogę 🙂

 • apodlogi.pl

  Drewniana podłoga to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie 🙂 Dobrej jakości drewno, odpowiednio pielęgnowane, odwdzięcza się wyglądem i trwałością przez lata.
  Na dwóch ostatnich zdjęciach widać, że różnice w kolorze i usłojeniu wystarczają czasem za dekorację wnętrza.

 • Ula Mrówka

  Zgadzam się z moimi przedmówcami. Drewniana podłoga jest o niebo lepsza, od wszystkich paneli itp. Całkowicie inny efekt, odczucia na drewnie niż sztucznych tworzywach.

 • Basia

  Nic chyba nie pobije drewnianej podłogi, ja najbardziej lubię albo w kolorze białym, albo takim ciemniejszym 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *