Bez kategorii

Aranżacja wnętrza kawiarni

Aranżacja wnętrza kawiarni prosto ze stolicy Czech, Pragi. Wejście do kawiarni jest „od ulicy”, pomieszczenia łączą przestrzeń do picia kawy, piekarnię oraz bistro.
Projektantowi zależało na tym, aby wnętrze miało charakter otwarty, czyli stanowiło idealne miejsce do spotkań towarzyskich. Aranżacja jest nowoczesna, ale zarazem minimalistyczna. Charakter pomieszczania determinują duże okna, przez które podczas picia kawy można przyglądać się przechodniom. Ozdobą jest oświetlenie dekoracyjnie zawieszone na suficie w kolorze czarnym, zdobne tapety oraz kolorowe krzesła.

Kawiarnia to przede wszystkim miejsce do wypicia aromatycznego napoju, ale także świetny punkt do spotkań z przyjaciółmi czy nawiązania nowych relacji towarzyskich. Jeśli nie macie śmiałości nawiązać rozmowę z nieznajomą osobą, która siedzi przy stoliku obok, to warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań w randkowaniu. Jednym z nich jest portal internetowy http://speed-dates.pl/ czyli miejsce, gdzie można umówić się za pośrednictwem sieci,a podczas  1,5 godzinnego spotkania można poznać aż 13 osób z płci przeciwnej. Spotkania odbywają się w kilku największych miastach Polski w lokalach i kawiarniach, warto odwiedzić stronę Speed Dating i dowiedzieć się więcej 😊

projektant Jarousek Rochova Architects (JRA)
zdjęcia autorstwa  Filip Slapal via freshome

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *