Bez kategorii

Pomysł na ogród zdjęcia

Mieszkańcy lub przyszli mieszkańcy domów często poszukują pomysłów na aranżację ogrodów. Oczywiście ogrody w stylu angielskim czy francuskim są zjawiskowe. Pięknie zaaranżowane ze starannie wypielęgnowanymi roślinami. Jednak utrzymanie takich ogrodów jest kosztowne i pracochłonne, często wymaga zatrudnienia ogrodnika. 
W poszukiwaniu pomysłów na aranżację ogrodów polecam poniższą inspirację. Dużo trawy, mało roślin (kilka krzewów w tym żywopłot i donice), jednak dużo rekompensuje basen (czynny w sezonie).

Zdjęcia ogrodu „zrobione są” w sezonie zimowym, dlatego nie widać całokształtu aranżacji.  Jednak basen, miękkie ogrodowe sofy robią wrażenie. Zresztą wygodne meble ogrodowe to podstawa do aktywnego korzystania ze świeżego powietrza w przydomowym ogródku. 
Duży wybór krzeseł, stołów, czy leżaków ogrodowych na homegarden.com.pl/lezaki-ogrodowe. W sklepie homegarden kupić można nie tylko meble ogrodowe, ale także namioty, doniczki, a nawet sauny. Warto już teraz pomyśleć o aranżacji naszych ogródków, bo marzec to już początek sezonu 😊

zdjęcia zamieszczone we współpracy z szwedzką agencją nieruchomości reveny.se

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.