DOM

Trzypokojowe mieszkanie – aranżacja

Aranżacja trzypokojowego mieszkania, w tym salon, sypialnia, pokój dziecka oraz łazienka i przedpokój. Wnętrze urządzone w stylu skandynawskim. Mieszkanie jest przeznaczone dla rodziny z dzieckiem. „Sercem domu” jest niewątpliwe kuchnia, urządzona w stylu prowansalskim. Salon jako pokój dla dużej rodziny wydaje się być dość skromny. Sofa jest niewielka, a przed telewizorem może zasiąść tylko jedna osoba na skórzanym fotelu 😌
Ciekawa natomiast jest wnęka z duża ilością okien, która została udekorowana kwiatami wiszącymi. W salonie jest także sporo płyt i książek, a funkcję do przechowywania pełnią  także wiszące szafki na buty z popularnej sieciówki (zdjęcie nr 8).

Pokój starszego dziecka to wygodne łóżko, biurko z modnym krzesłem, namiot w stylu tipi oraz komoda, a także sporo zabawek!

Kuchnia to połączenie modnych motywów i sprzętów: biel, cegła, lodówka Smeg oraz krzesła inspirowane znanym projektem Eames chair.

Zarówno w sypialni, jak i pokoju dziecka jest biurko, które nadaje się do domowej pracy. Coraz więcej osób pracuje online, liczba branż się powiększa, to naukowcy, dziennikarze, informatycy, ale także drobni przedsiębiorcy, którzy w swoim domu przyjmują nawet klientów. Być może w tej aranżacji właśnie pokój dzienny pełni taką rolę. Jego design jest surowy, wręcz biurowy. To dobry pomysł przy małej działalności lub pracy w charakterze freelancera, jednak gdy liczba klientów i zadań się powiększa konieczne może okazać się przeniesienie do profesjonalnego biura.
Ciekawą ofertę biur na wynajem w wysokim standardzie w stolicy znajdziecie na officelist.pl/pl/warszawa. Na portalu dostępne są także biura w innych dużych miastach Polski, choć to stolica jest centrum businessu.
źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

9 komentarzy

 • https://youtu.be/PhAZdpXyiwM

  Ciekawie zaaranżowane wnętrze. Mieszkanie ma swój wyjątkowy klimat i wszystkie elementy fajnie ze sobą współgrają. Z wszystkich pomieszczeń, najbardziej neutralnym i minimalistycznym jest łazienka. Wygląda zupełnie inaczej niż pozostałe części mieszkania.

 • Serwis okien

  Świetna aranżacja mieszkania! Bardzo podobają mi się okna w salonie – półokrągła ściana, na której mamy trzy okna sprawiają, że w pokoju jest jasno i przytulnie 🙂

 • https://otico.pl/blog/

  A mi najbardziej do gustu przypadła kuchnia. Panuje w niej mały misz masz ale to jest najlepsze w jej wystroju.

 • Karolina

  Rewelacynie! Tak przytulnie.. ale ten fotel w pokoju gościnnym przed telewizorem to jak dla mnie trochę za mało miejsca. Przydałaby się jakaś sofa czy coś w tym stylu, żeby też nie za bardzo ingerować w przejrzystość mieszkania 🙂
  TERMO-INSTALPLAST

 • Bartosz

  Aranżacja na piątkę 🙂 Wszystko do siebie pasuje i razem mieszkanie tworzy spójną całość, w której z pewnością fajnie się mieszka. Urzekła mnie kuchnia, łóżko-namiot i ta skrzynia w korytarzu. Gdzie można dostać taki meble do przedpokoju? To jest ozdoba czy można coś tam schować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *