Bez kategorii

Pomysł na weekend we dwoje … designerski hotel w górach

Pomysł na weekend we dwoje może designerski hotel w górach? Ten hotel znajdziecie w szwajcarskich Aplach, ma on wszystko czego potrzebujemy aby zregenerować się podczas krótkiego wyjazdu: komfortowe pokoje, świeże powietrze, niedaleko stoki narciarskie, a także piękne widoki z hotelowej kawiarni i spa oraz standard usług na bardzo wysokim poziomie!

Te wnętrza zostały zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Peter Silling & Associates. Hotel położony jest dokładnie w szwajcarskiej miejscowości Adelboden. To może być problem, jeśli chcemy spędzić tylko weekend we dwoje z powodu długiego czasu na dojazdy (chyba, że zdecydujemy się na samolot).

Jednak w naszym  kraju jest także sporo fajnych (i tańszych) hoteli idealnych  na weekend we dwoje w górach. Jeśli szukacie hotelu przy stoku to idealnym wyborem w średnim standardzie będzie 3-gwiazdkowa Perła Południa położona w Beskidach. Dzięki swojemu położeniu może stać się także miejscem na wakacje. Świetny „punkt  wypadowy” dla pieszych wędrówek.

zdjęcia autorstwa Design Home/ myfancyhouse

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *