DOM,  Mieszkanie dwupokojowe

DIY w pokoju dziecka

DIY (z ang. diy do yourself czyli zrób to samodzielnie) to coraz bardziej popularny trend w aranżacji wnętrz. Potrzebujemy jedynie podstawowych materiałów (w zależności od tego co tworzymy papieru, materiału, taśmy, drewna, kleju itp.) trochę kreatywności i chęci i możemy wyczarować naprawdę niesamowite dodatki do wnętrz, pokoju dziecka, ale także sypialni czy salonu.
Zobaczcie te propozycje – DIY to obrazki (zaprojektowane i wydrukowane samodzielnie), maskotki (dywanik miś, pluszaki), ale także karuzela czy miarki wzrostu.

Co prawda do uszycia maskotki potrzebujemy umiejętności obsługiwania maszyny do szycia, ale miarki i karuzela to tylko drobne prace plastyczne (klejenie, rysowanie), przydadzą się nam wtedy takie akcesoria jak z http://tasmaklejaca.pl/ czyli trochę taśm (wybór odpowiedniej znacznie ułatwi nam pracę, zobaczcie na tej stronie jak szeroka jest oferta), materiału i drewna, który możemy skleić, nie koniecznie szyć. Jednak uwaga ! Takie zabawki i akcesoria DIY są nieodpowiednie do bezpośredniego kontaktu z dzieckiem (nie posiadają atestów, mogą być niebezpieczne male elementy), ale świetnie sprawdzą się jako dekoracje!
No i ta satysfakcja, w końcu wykonane samodzielnie przez rodziców!

zdjęcie nr 1 kristimurphy.com, zdjęcie nr 2  i 4 welivedhappilyeverafter.com, zdjęcie nr 3 mommycon.com, zdjęcie nr 5-6 homesthetics.net

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *