DOM,  Gadżety,  Mieszkanie dwupokojowe

Pralnia – aranżacje, inspiracje, pomysły

Pralnia  to miejsce w naszym domu, które spełnia głównie funkcje praktyczną. Oczywiście jak każde pomieszczenie można urządzić je z pomysłem lub niedbale.
Przedstawiam inspiracje na urządzenie pralni, większość pochodzi z USA, więc dlatego pomieszczenia są duże. W naszym kraju pralka jest sprzętem, który najczęściej stawiamy w łazience, ewentualnie w kuchni czy pomieszczeniu gospodarczym.

foto onekindesign

7 komentarzy

 • Dom

  Listwy sufitowe idealnie pasują do kuchni i pralni. Gorzej jeżeli zdecydujemy się na umieszczenie pralki w łazience, tam sztukateria styropianowa nie znajduje zastosowania. Tak czy inaczej świetnie wykonane aranżacje wnętrz.

 • Magda

  Fajne, ciekawe, przydatne, niemalże ekskluzywne wnętrza. Chciałabym kiedyś mieć taką pralnię w domu i taki w niej porządek.

 • Gadżet

  Umieszczenie pralki to jeden z najbardziej podstawowych problemów w takich pomieszczeniach. Dlatego dysponujemy modelami ładowanymi frontalnie i od góry.

 • Weronika

  Świetne inspiracje! Mam u siebie w domu niewielkie pomieszczenie, które mogłabym właśnie zagospodarować na pralnię. Takie pomieszczenie jest faktycznie bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli mamy więcej domowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *