DOM

Remont domu – zmiana starego segmentu w nowoczesną bryłę

Remont domu – transformacja popularnego szeregowca  w nowoczesną bryłę. Jeśli jesteście ciekawi jak dom wyglądał wcześniej, na samym dole są zdjęcia.
Po remoncie powstał nowoczesny, przeszklony budynek. Wewnątrz styl nowoczesny w minimalistycznej odsłonie. Dominuje tutaj kolor biały oraz drewniane elementy. Duże szklane ściany przepuszczają do wewnątrz sporo światła. Na dole domu urządzono przestrzeń dzienną wraz z kuchnią i jadalnią. Na górnym poziomie sypialnia oraz miejsce na domowe biuro. Ozdobą wnętrza są także piękne schody.

Zdjęcia domu sprzed remontu:

foto busyboo

8 komentarzy

 • To On

  Czasami warto nawet przeprowadzić remont, który zmieni bryłę lub wnętrze na bardziej futurystyczną przed sprzedażą domu. W ten sposób wycena domu może okazać się bardziej korzystna dla nas. Mnie w praktyce pracownik http://abanieruchomosci.pl/ uświadomił o tym.

 • airpress

  Remont bryły całego domu to skompliwane wyzwanie. Nasza firma specjalizuje się w produkcji narzędzi pneumatycznych, które z pewnością przydzadzą się podczas remontu. Oferujemy produkty najlepszej jakości, zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa, charakteryzujące się wytrzymałością i wygodą ich użytkowania. Już dziś zaopatrz się w profesjonalną nitownicę pneumatyczną.

 • ciekawostki stomatologiczne

  ten dom naprawdę świetnie wygląda. Nowoczesnt styl to coś co mi sie podoba, a takie konstrukcje to już w szczególności. Na pewno nie było to takie proste, ale wyszło cudownie. Pięknie wykończone pomieszczenia i rozwiązania o których bym nie pomyślała.

 • KajaU

  Imponująca zmiana. Nigdy bym nie przupuszała, że to może być ten sam dom. Niezwykle stylowy trzeba przyznać 🙂 Też planuję dużą zmianę i większy remont w moim domu. Szukam na razie jakiegoś dobrego elektryka w Krakowie, który podejmie się trochę szalonych zmian w mojej instalacji. Cóż, plany mam wielkie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *