Gadżety

Salon fryzjerski – aranżacja wnętrza

Salon fryzjerski – w takim miejscu nie aranżacja wnętrz ma największe znaczenie w tym czy korzystamy z jego oferty, lecz poziom świadczonych usług. Pomimo wszystko wnętrze i jego aranżacja ma też nie małe znaczenie.  Często w aranżacji salonów kosmetycznych i fryzjerskich spotykam styl glamour – złote tapety, pokaźne żyrandole, błyszczące meble i jako ozdoba wnętrza storczyk w kontrastowej doniczce. Jednak coraz więcej zauważam aranżacji w stylu klasycznym, gdzie ściany są jasne, a dodatki subtelne.
Przedstawiam zdjęcia salonów wybranych przez prestiżowy magazyn  o modzie Vogue, w dzielnicy Nowego Yorku, Brooklynie. Stylistycznie są bardzo różne, choć oceniano jakość świadczonych usług, nie design wnętrz!
Ostatnie zdjęcie to natomiast kontrast – minimalistyczny salon fryzjerski w Japonii. Takiego lokalu w Polsce to ja nie widziałam!
Urządzając salon fryzjerski potrzebujemy przede wszystkim mebli, a także dodatków – dużych luster oraz kosmetyków fryzjerskich. Jeśli ktoś z Was miał do czynienia z aranżacją salonów fryzjerskich to zna meble fryzjerskie panda.  To nowoczesne w swojej stylistyce meble, w rozsądnej cenie, gdyż do ich produkcji zastosowano skórę ekologiczną. Można dobierać obicie w wersji: basic, business czy exlusive, w różnej kolorystyce. Meble fryzjerskie to przede wszystkim wygodne fotele, myjki (jak na zdjęciu), wózki z kosmetykami, szafki i witryny, a także meble do poczekalni czy biura. Jest sporo elementów do kompletowania i stworzenia wnętrza przyjaznego dla klientów!

 foto Vouge
foto yatzer.com

6 komentarzy