Bez kategorii,  Mieszkanie dwupokojowe

Salon z aneksem kuchennym – aranżacja

Salon z aneksem kuchennym – aranżacja

Aneksy kuchenne są ostatnio bardzo modną formą aranżacji przestrzeni. Oczywiście nadal pozostają zwolennicy kuchni jako osobnego pomieszczenia.
Jednak jeśli dysponujemy niewielką przestrzenią aneks kuchenny może być dobrym rozwiązaniem, „otwiera on” układ pomieszczeń, dzięki temu wnętrze jest większe. Pozwala także na spędzanie wspólnie czasu w rodzinie, nawet jeśli jedna osoba zajmuje się gotowaniem, druga przygotowuje nakrycia na stół, a kolejna reklaksuje się na sofie!

  
Salon z aneksem kuchennym – aranżacja
Ta aranżacja to część dwupokojowego mieszkania o powierzchni ponad 50m2. Wnętrze jest jasne (białe ściany, białe szafki kuchenne), szara tekstylna sofa, fotel i modna pufa.
Delikatne dodatki, można stwierdzić, że typowo skandynawska aranżacja.

Salon z aneksem kuchennym – aranżacja
Dzięki otwartemu układowi pomieszczeń znalazło się miejsce zarówno na kuchenną wyspę (pełniącą funkcję barku) oraz stół jadalniany z czterema krzesłami.

zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

5 komentarzy

  • www

    W naszym mieszkaniu (28m2) także mamy aneks kuchenny, co prawda nie tak piękny jak przedstawiony na zdjęciach… 🙂 przede wszystkim dla mnie wydaje się, że dodaje on miejsca w mieszkaniu. Oczywiście nie wiem czy wynika to tylko ze złudzenia, jednak otwarta przestrzeń zawsze podobała mi się bardziej aniżeli zamknięte przestrzenie.

  • Home on the Hill

    Ja już sobie nie wyobrażam bez aneksu, przy dwójce dzieciaków to wielka wygoda, kiedy można gotować i zarazem mieć je cały czas na oku;) Piękne inspiracje! Pozdrawiam ciepło:)

  • Julia

    Uwielbiam biel w każdym wydaniu. Wprowadza do wnętrza więcej światła, mieszkanie wydaje się przestronniejsze. Bardzo podoba mi się kuchnia otwarta na salon. Styl skandynawski potrafi idealnie wpasować się do każdego wnętrza. Cenię go za swoją uniwersalność i nowoczesność. W moim mieszkaniu panuje w każdym kącie. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *