Mieszkanie dwupokojowe

Skandynawskie mieszkanie 42m2 – blog wnętrza design

Mieszkanie  o powierzchni 42m2 – urządzone w skandynawskim stylu. Wnętrze jest zaaranżowane na typ studio tj zrezygnowano z typowego podziału na pokoje, tylko postawiono na otwartą przestrzeń. Być może wcześniej była tutaj „ślepa kuchnia”, którą zastąpiono aneksem kuchennym z dużą wyspą.
W przestrzeni dziennej biała sofa z popularnej sieciówki IKEA oraz podnóżek i beżowa drewniana podłoga. Ściany pomalowane na biały kolor, w części sypialnianej ozdobna tapeta za łóżkiem. W korytarzu modne krzesło projektu Eames. Mimo niewielkiego metrażu znalazło się także miejsce na garderobę, ozdobioną ciekawym detalem – białą głową jelenia być może wykonanej z białego gipsu. Ciekawie wkomponowano także motyw czerwonej cegły, co daje aranżacji ciekawego charakteru. Łazienka biało – szara, w minimalistycznym stylu.

4 komentarze

  • Marta Więcław

    Wspaniałe miejsce!! a kuchnia z pokojem dziennym powaliła mnie przy niedzieli na łopatki, ceglana wyspa jest cudowna. podoba mi się również konsekwencja projektanta, który motyw ceglany zastosował również przy ścianie z telewizorem 🙂

  • Komfiro.pl

    Piękny parkiet i genialna aranżacja. Fajnie kiedy z niewielkiego mieszkania robi się bardzo mądrze zagospodarowana przestrzeń i do tego śliczna 🙂

  • todom.pl

    Wnętrza skandynawskie z zasady powinny być "zgodne z naturą" a więc drewniane podłogi to rewelacyjne rozwiązanie. Kuchnia wydaje się bardzo stylowa a parkiet sprawia,że jej wizerunek się ociepla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *