Mieszkanie dwupokojowe

Skandynawskie mieszkanie 63m2 – jak urządzić dwupokojowe mieszkanie

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2. Położone w Szwecji, urządzone w skandynawskim stylu.  Wyróżnia się na tle podobnych aranżacji – głownie dzięki nowoczesnemu klimatowi. Wnętrze składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz korytarza (gdzie umieszczono pojemne przesuwne szafy). Pokój dzienny wraz z kuchnią to przewaga bieli (ściany, szafki kuchenne, krzesła) oraz beżowa podłoga. Wyeksponowany jest także obraz nad sofą, jest to jeden z niewielu kolorowych przedmiotów w pokoju.W sypialni białe ściany, duże łóżko, szare zasłony. Łazienka w kolorystyce biało, szaro, beżowej. Nowoczesna, ale raczej w minimalistycznym stylu. Całość dopełnia przyjemny balon, na który wchodzi się z aneksu kuchennego.

10 komentarzy

 • Unitechnika

  Bardzo ładne wnętrze i jako całość wygląda super. Osobiście jednak nie nie mogłabym mieszkać w białych pomieszczeniach, bo wieją sterylnością 😉

 • Owca

  Mimo, że nie jestem wielką fanką takich zimnych, nowoczesnych wnętrz to akurat to mieszkanie wygląda całkiem przyjemnie i nie tak bezosobowo jak niektóre 😉 Ale fakt, ten Obama psuje nieco efekt. Może coś innego byłoby trochę odpowiedniejsze.

 • http://chwilowkowicze.pl

  Ale wspaniale urządzone mieszkanie, takie kolory najbardziej do mnie podchodzą, dom wygląda nowocześnie i "czysto" Dużo światła = dużo energii, zazdroszcze komuś kogo jest to mieszkanie.

 • luna optica

  Świetne! Zwłaszcza ten telewizor na równi ze ścianą. Szkoda tylko, że ubikacja taka mała… No ale to ten minimalizm zapewne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *