Bez kategorii

Skandynawskie mieszkanie – 65m2

Skandynawskie mieszkanie o powierzchni 65m2. Składa się z pokoju dziennego, kuchni z jadalnią oraz sypialni. Pokój dzienny to szara sofa nad którą są obrazki (fajne rozwiązanie z ramką bez grafiki), półki z książkami, stoliki, fotele. Z pokoju prowadzi wyjście na balkon, na którym znajduje się stolik i dwa krzesełka. 
W kuchni – szafki w kolorach beżowych, stół i białe krzesła. Sypialnia z dużym łóżkiem i pojemnymi szafami. Za łóżkiem tapeta w kwiaty. Łazienka w kolorach beżowych. Całość mieszkania urządzona w skandynawskim stylu.

10 komentarzy

 • Ania

  Ale super ten kominek – moja Babcia jest zwolenniczką takich "kaflowych pieców" – ma ich dwa i zawsze ustawia tam różne figurki – fajnie, no tutaj widzę jest czysto i schludnie – w końcu skandynawski styl 🙂

 • Mariusz

  Piękne, jasne mieszkanie. Styl skandynawski coraz bardziej mi się podoba i przyznam, że nawet zastanawiam się nad rewolucją w tym właśnie stylu w moim mieszkaniu;)

 • mandallin.pl

  Wykluczając wystającą rurę spod wanny, dziwną tapetę w sypialni i ten piec to mieszkanie jest po prostu zjawiskowe. Przytulne i funkcjonalne a te duża przestrzeń wręcz zachęca do zmiany ciasnego mieszkania.

 • Marta Więcław

  coraz bardziej zaczynają mi się podobać te piece w mieszkaniach skandynawskich, na początku praktycznie nie zwracałam na nie uwagi a tutaj od razu rzucił mi się w oczy na pierwszym planie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *