Bez kategorii,  Mieszkanie dwupokojowe

Skandynawskie mieszkanie

Skandynawskie dwupokojowe mieszkanie. Wnętrze składa się z pokoju dziennego, sypialni oraz łazienki.  We wszystkich pomieszczeniach ściany pomalowane są na biały kolor, a podłoga jest drewniana z podłużnych desek. W aranżacji postawiono na minimalizm, jedynie detale wprowadzają do wnętrza „odrobinę szaleństwa”, takie jak czerwona sofa czy kolorowy obraz w kuchni.

W salonie znalazło się także „miejsce do pracy biurowej”. Być może mieszkanie stanowiło także biuro np. jakieś agencji marketingowej. Sofa, krzesło i dwa stoliki to idealne miejsce do okazjonalnego przyjmowania kontrahentów. Nad sofą umieszczono także ciekawe plakaty, które także zdradzają, że w tym wnętrzu mieszkają osoby kreatywne. Jeśli pracujecie w podobnej branży i szukacie bogatej oferty artykułów promocyjnych (od odzieży, poprzez akcesoria, dodatki do domu aż po elektronikę) to warto odwiedzić stronę inspirion.pl

Kuchnia jest urządzona z przewagą bieli (ściany, meble kuchenne) urozmaicona meblami (stół i dwa krzesła) oraz dodatkami (rama obrazów) w kolorze czarnym.

W sypialni postawiono na wygodne łóżko, stolik na kaktusa to taboret, a szafa została zabudowana „ukryta” za drewnianymi drzwiami.

Łazienka skromna, z przewagą bieli. Co ciekawe miejsce do pracy zostało także wygospodarowane w piwnicy.

źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *