Gadżety

„Ślubna księga gości” w formie plakatu / obrazu na ścianę – designerski gadżet

Jeżeli szykuje się Wam niedługo impreza typu ślub lub urodziny to warto rozważyć zakup takiego designerskiego gadżetu plakatu z „księgą gości”.
Można stworzyć kawałek sztuki na swoim weselu, przyjęciu, urodzinach czy innych uroczystościach rodzinnych. Każda księga będzie inna, niepowtarzalna.
Oryginalny i niespotykany pomysł na księgę gości – plakat, na którym goście weselni, za pomocą kolorowych tuszy i własnych odcisków palców stworzą niezwykłą pamiątkę dla Pary Młodej.
Plakaty można kupić w sklepie internetowym  Ślubne Zakupy.
Duży plakat jest dostępny w różnych wzorach: rower tandem, drzewo, oryginalny paw, serduszka, czy samochód. Balony, dzięki którym tandem unosi się w powietrzu, liście drzewa, oraz puszki, które zgodnie z tradycją ciągną się za samochodem nowożeńców wjeżdżających w podróż poślubną, tworzą goście z własnych linii papilarnych. Plakat jest personalizowany –zawiera imiona Młodej Pary oraz datę uroczystości.
Wystarczy przygotować dla gości kolorowe tusze, długopis, tak by każdy gość mógł złożyć podpis oraz chusteczki, którymi będą mogli wytrzeć palce.
Przy swoich odciskach goście mogą złożyć podpisy lub wpisać życzenia.
Zwykłe księgi gości mogą kurzyć się w szafie – natomiast oprawiony w ramę plakat wiszący na ścianie będzie piękną pamiątką. Dla Was będzie to niezwykła pamiątka, a dla zaproszonych bliskich świetna zabawa!

Do kupienia w internetowym sklepie ślubnym: www.SlubneZakupy.pl

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *