Bez kategorii,  Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe

Studencie „pokaż Swoje Wnętrze” – pokój w akademiku AGH

 więcej zdjęć mieszkania tutaj
Mieszkanie studenckie zdecydowanie różni się od domu rodzinnego. Jest tu miejsce na naukę, odpoczynek i zabawę 🙂 Oczywiście wszystko zależy od upodobań mieszkańców, różnie rozkładają się te proporcje. Ja nie miałam okazji wyjeżdżać na studia do innego miasta (mieszkam w dużym mieście, gdzie jest sporo uczelni), jednak kto mieszkał (lub mieszka) w akademiku najlepiej wie, jak wygląda tam życie. Oczywiście akademik to nie jedyna możliwość zamieszkania można też wynająć mieszkanie ze znajomymi lub skorzystać z dobrego serca rodziców, którzy będą finansować/ kupią nam własne mieszkanie. Jednak jak wszędzie gdzie – funkcjonujemy musimy „czuć się dobrze” we wnętrzu , by móc się efektywnie uczyć, pracować, regenerować siły!
Wie o tym rektor każdej uczelni, dlatego w ciekawy sposób uczelnie motywują swoich studentów do zmian! Jedna z największych technicznych uczelni w Polsce Akademia Górniczo- Hutnicza przygotowała konkurs „Pokaż Swoje Wnętrze”, którego ideą jest pokazanie kreatywnych i oryginalnych pokoju w akademikach AGH! 
 więcej zdjęć mieszkania tutaj
Z uwagi na to, że mam przyjemność zostać patronem medialny tego wydarzenia informuję Wszystkich studentów AGH żeby nie czekali i zgłaszali swoje kreatywne pokoje do udziału w konkursie! (w terminie do końca stycznia 2016 r.) Wygrać można kilka miesięcy mieszkania w akademiku za darmo. Tutaj znajdziecie szczegółowy regulamin. Sama jestem ciekawa czym zaskoczycie jury w tym roku. Poniżej zdjęcia aranżacji, które brały udział w poprzednich edycjach!

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *