DOM,  Gadżety,  Mieszkanie dwupokojowe

Sypialnia w stylu skandynawskim

Skandynawowie są świetni w aranżacji wnętrz. Ich domy są przytulne, jasne, przestronne i  wcale nie,  aż takie drogie w aranżacji.  Jednak meble zawsze są solidne. Gustują w drewnianych meblach, kupują je „na lata” w miarę konieczności odnawiają: tapicerują, przemalowują, poddają renowacji itp.
Co charakteryzuje skandynawski design w aranżacji sypialni? Jasny kolor, dużo światła (często okna są prawie nie zasłonięte) oraz naturalne materiały – podłoga i meble najczęściej są drewniane.
Jakie są najpotrzebniejsze meble w sypialni?
Przede wszystkim, łóżko, szafa, ewentualnie krzesło, toaletka. Wiadomo, że najważniejsze jest łóżko. Musimy się dobrze wyspać, by budzić się z uśmiechem na twarzy 😉 Jeśli szukacie mebli do sypialni  o dobrej jakości i w rozsądnej cenie to polecam stronę beds.pl.  Można tam kupić łóżko z litego drewna oraz dobrać wygodny materac. Łóżko może być w naturalnym kolorze drewna, malowane, a nawet tapicerowane.
www.beds.pl
Na stronie beds.pl można dokupić także meble uzupełniające typu: szafki, komody czy lustra. Mebleprodukowane z litego drewna, w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość i konkurencyjną cenę.  Twórcą projektów i wykonawcą mebli jest firma z tradycjami z Bydgoszczy, gdzie odwiedzić można także firmowy salon meblowy.
Dla prawdziwych łowców okazji, polecam konto napopularnym portalu aukcyjnych, można wylicytować meble za świetną cenę!
www.beds.pl
www.beds.pl
Te łóżka doskonale wkomponowują się w skandynawski styl w aranżacji pomieszczeń. Jeśli dysponujemy niewielkim pomieszczeniem to możemy zamówić łóżko bez zagłówka i wybrać model bez ozdób, by nie ograniczał nam małej przestrzeni.
Ja jestem zdania, że meble powinno wybierać się uniwersalne, tak aby mogły nam
służyć bardzo długo, a aranżacje zmieniać dodatkami: figurki, zasłony czy obrazki.
Zobaczcie inspiracje skandynawskich sypialni poniżej:
www.beds.pl
www.beds.pl
www.beds.pl

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *