DOM,  Mieszkanie dwupokojowe

Trzypokojowe mieszkanie w bloku – jak urządzić wnętrze

 
Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2 położone w bloku/ budynku wielorodzinnym zbudowanym w 1922 roku. Zostało urządzone w skandynawskim stylu. Pokoje są jasne, przestronne.
 
Trzypokojowe mieszkanie w bloku – jak urządzić wnętrze
Wnętrze składa się z salonu, sypialni, pokoju nastolatki lub gościnnego, kuchni i łazienki. Atutem mieszkania są dwa balkony wychodzące na różne strony świata.
W salonie dominuje szara sofa, brązowe pianino oraz stół z czterema krzesłami przykryty białym obrusem. Obrazki, dwa stoliki, kwiaty i dodatki wypełniają wnętrze. Ściany są białe, a podłoga jasnobrązowa.
Sypialnia została pomalowana na kolor przypominający „kawę z mlekiem”. Główny mebel w tym wnętrzu to duże łóżko oraz jasno brązowa szafa z drzwiami przesuwnymi.
Kolejna sypialnia wygląda jak pokój nastolatki lub gościnny. Dużą część przestrzeni zajmuje łóżko, wypełniają ją regały z książkami.
Kuchnia została wyposażone w białe szafki kuchenne na tzw. wysoki połysk. Wyodrębniono tutaj także przestrzeń jadalną. Z pomieszczenia można wejść na balkon.
Łazienka wyłożona płytkami w kolorze białym, na podłodze grafitowe płytki podłogowe.  Ozdobą jest drewniany blat, na którym umieszczono umywalkę, pod spodem pralkę.
To mieszkanie zostało urządzone w ten sposób by wnętrze było przytulne i przestronne. Pomimo stosunkowo dużego metrażu 75m2, pomieszczenia nie są zamknięte. Nie zamontowano drzwi wewnętrznych w salonie i kuchni, ani nie ograniczać przestrzeni.

 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
foto alvhemmakleri

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *