Bez kategorii

Vintage dom

Vintage dom, a raczej mieszkanie o powierzchni ponad 90m2 położone w starym budownictwie. Stylowe wnętrze zostało wzbogacone o dodatki w stylu vintage. Co to oznacza?
Najczęściej dekoracje wyszukane na „pchlich targach” i w „secondhandach”, które przeżywają drugą młodość w domu nowych właścicieli!

W tym mieszkaniu są dodatki vintage, jak i stylizowane na taki styl: postarzane, pozłacane. Takie stylowe dekoracje są w prawie każdym pokoju, a nawet łazience i kuchni!

Teraz dzięki internetowi nie musimy szukać dodatków w stylu vintage wyłącznie na  targach czy giełdach. Można także poszukiwać ich w internecie. Jeśli kupujemy lub sprzedajemy nasze stare meble i akcesoria do wyposażenia wnętrz, dobrze jest znać strony na których można zamówić tanio transport. Taki serwis to np. epaka obsługujący także przesyłki zagraniczne. Duży wybór przewoźników, dobre ceny. Mnie cieszy fakt, że dzięki internetowi możemy sprzedawać i kupować nasze przedmioty nie tylko w Polsce, ale właściwie na całym świecie!

zdjęcia zamieszczone za zgodą autora reveny.se

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *