Bez kategorii

Wielkomiejskie życie – mieszkanie Madryt, Hiszpania

Mieszkanie położone w Madrycie, Hiszpania. Należy do młodej pary – kosmopolitów, którzy wcześniej zamieszkiwali w Nowym Yorku. Białe ściany, jasna podłoga i kolorowe dodatki to charakter tego mieszkania. Pokój dzienny oraz kuchnia urządzone w podobnym stylu. Sypialnia bardziej w stylu klasycznym. Bardzo ciekawa jest aranżacja łazienki, wkomponowane szkło i kryształowy żyrandol.

foto source onekindesign.com

6 komentarzy

  • Mariusz

    Naprawdę dużo się dzieje w tym mieszkaniu, sporo kolorów i wiele ciekawych elementów. Styl troszkę nie mój, bo wolę zdecydowanie bardziej stonowane kolorystycznie wnętrza, ale projekt jak najbardziej doceniam.

  • Jacek

    A ja jestem zdania,że wszystko tutaj do siebie pasuje.Niby wnętrze posiada wiele kolorów ale jest przyjemne oraz przytulne. Wszystko zostało dobrze dopasowane , widać,że osoba, która to zaprojektowała bardzo dobrze orientuje się w tematyce wystroju wnętrz. Poza tym kolorowe sa jedynie dodatki. Całe wnętrze jest skąpane w bieli.

  • Tomek

    Niby wiele elementów w różnych kolorach, trochę inne style, mimo to. wszystko w współgra ze sobą dobrze. Jedynie łazienka mi tutaj trochę nie pasuje do reszty mieszkania, jakby trochę za bardzo stonowana w porównaniu do reszty. Według mnie najbardziej ciekawie wygląda sypialnia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *