DOM

74m2 przytulne 3-pokojowe mieszkanie położone w Sztokholmie

Mieszkanie ma trzy pokoje: pokój dzienny  – salon, sypialnię i jadalnię  oraz kuchnia, która łączy się niejako z jadalnią przez brak drzwi. Znajduje się w Sztokholmie i urządzone jest jak na Skandynawie przystało w tym właśnie stylu 🙂 Wnętrze ma 74m2 i znajduje się w budynku z 1930 roku. Jest jasne i przestronne, mimo niemałego metrażu rozsądnie dobierano meble, by zachować minimalizm.

Mieszkanie trzy pokojowe, a kuchnia studencka?

Mieszkanie duże, a kuchnia mała? Wszystko możliwe, możliwe także, że było to mieszkanie inwestycyjne  / „pokoje na wynajem”.

foto source

5 komentarzy

 • Violetta Jagodzińska

  Wprost zachowawczo umeblowane. Ładne, przestronne mieszkanie, ale po raz pierwszy chyba w tym skandynawskim minimalizmie czegoś mi brakuje. Może to mieszkanie jest trochę za mało spersonalizowane?

  • Design For Life

   Może ten brak szafek górnych w kuchni robi takie wrażenie? Mieszkanie jest przestronne i jasne, ale faktycznie jakby dorzucić jakieś drobiazgi może było by ciekawsze 🙂

 • Anna Król

  Proste, jasne, przestronne, uniwersalne, czuje się tu klimat skandynawski. Fajna duża kuchnia. W jadalni i sypialni można jeszcze troszkę ozdobić ściany by nie były takie łyse. Pozdrawiam i zapraszam Cię do mnie :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *