Bez kategorii

Akwarium w salonie – aranżacje

Akwarium w salonie to bardzo efektywna ozdobą salonu. Wystarczy spojrzeć na te aranżacje. Wkomponowanie akwarium w architekturę pokoju dziennego wymaga kreatywności, ale z pewnością doda to wnętrzu oryginalności i szyku.
Akwarium możne mieć prostokątną czy kwadratową bryłę, ale nawet małe okrągłe akwarium ze złotą rybką ożywi salon i zapełni puste miejsce. Taki „szklany dom” rybek to także ozdoba niebanalna, zmieniająca się, gdyż można obserwować zza szyby życie kolorowych żywych istot.

Jeśli  jesteście na etapie planowania własnego akwarium w salonie lub innym pomieszczeniu lub szukacie akcesoriów do dekorowania i utrzymania sprzętu akwarystycznego to warto odwiedzić sklep http://www.plantica.pl/ – duży asortyment, dobre ceny.
W sklepie plantica można kupić zarówno małe, jak i duże akwaria, akcesoria akwarystyczne, a nawet produkty do budowy i pielęgnacji oczka wodnego.
źródło zdjęć 
1 – Okeanos Aquascaping, 2 – Aquarium Architecture, 3 – Affiniti Architects, 4 – Courtney Kleeman Design, 5 – SCE Construction

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *