Bez kategorii

Inwestycje deweloperskie – twórcy nowoczesnej architektury miejskiej

Inwestycje deweloperskie – twórcy nowoczesnej architektury miejskiej

Budynki znajdujące się w przestrzeni miejskiej są elementem architektury, który tworzy „klimat miasta”. Nawet projekty osiedli, oparte o nowoczesne rozwiązania i trendy architektoniczne, mogą przerodzić się w prawdziwe dzieła sztuki. To właśnie o nich jest ten artykuł, kierowany szczególnie do tych czytelników, którym marzy się mieszkanie według najwyższych standardów.

Zadbane elewacje budynków i uporządkowana zieleń „cieszy oko”, nawet jeśli znajduje się na zamkniętym terenie. Obecnie za twórców nowoczesnej przestrzeni miejskiej można uznać deweloperów. Budują na podstawie coraz lepszych projektów, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Tworzą zarówno pojedyncze budynki, jak i całe osiedla czy budowle komercyjne (biurowce, galerie).
W Warszawie jest naprawdę spory rynek inwestycji deweloperskich. Ja chciałabym zwrócić uwagę na zachwycające projekty firmy Profbud. Obecnie prowadzi prace w aż czterech miejscach Warszawy, tj. II etap Osiedla Praha na Grochowie oraz osiedla Awangarda, Dekada i Stella zlokalizowane na Bemowie.  
http://www.profbud.info/?utm_source=content&utm_medium=sczyptadesignu&utm_campaign=SG

http://www.profbud.info/stella?utm_source=content&utm_medium=sczyptadesignu&utm_campaign=Stella
Widok na Gwiazdę Bemowa – inwestycja nadal w sprzedaży  

Każda z tych inwestycji jest   wykonana ze szczególną  dbałością o detale i doskonale współgra z otoczeniem.  Jednak    mnie   szczególnie  spodobało się  osiedle  Awangarda.   Zlokalizowane   w bezpośrednim sąsiedztwie Fortu Bema, które jest oazą terenów zielonych. 
To osiedle zostało stworzone z myślą o ludziach aktywnych, którzy jednocześnie nie godzą się na „bylejakość” i chcą mieszkać w budynkach nowoczesnych, designerskich i wyróżniających się najwyższą jakością.  
http://www.profbud.info/awangarda?utm_source=content&utm_medium=sczyptadesignu&utm_campaign=Awangarda
 Osiedle Awangarda – inwestycja nadal w sprzedaży
Istnieją osoby, które preferują mieszkania w odrestaurowanych kamienicach czy na przedwojennych osiedlach. Trzeba przyznać, że z pewnością takie budowle mają swój urok. Jednak kupno mieszkania w inwestycji deweloperskiej ma według mnie najwięcej zalet i właśnie dlatego na takie się zdecydowałam. 
Osiedle Kwadry Księżycowej – inwestycja Profbud zrealizowana w lutym 2016 roku

Co wpłynęło na mój wybór?

Oprócz tego, że budynek jest nowoczesny, wiążą się z tym także inne zalety. Oczywiste jest, że nowych budynków nie trzeba szybko remontować, zmieniać, czy przebudowywać. Zatem kwoty przeznaczone na fundusz remontowe nie są wysokie.  Nawet jeśli pojawią się jakieś drobne usterki, to deweloper w ramach rękojmi przez 5 lat jest zobowiązany je naprawić. Co więcej, wadę można zgłosić nawet w ostatnim dniu piątego roku i od tego momentu biegnie kolejne 5 lat.  Ulga, co? 😊 
Istotną kwestią jest także fakt, że budynki powstają w oparciu o najnowsze technologie, a więc koszty eksploatacji są na najniższym możliwym poziomie (zużycie energii, ogrzewanie itp.). 
Jestem także wielką fanką powierzchni wspólnych w inwestycjach deweloperskich. Przeszklone klatki, windy czy kilkupoziomowe garaże – to udogodnienia, których trudno szukać w starszym budownictwie, takich jak bloki z tzw. wielkiej płyty. 
Osiedle Kwadry Księżycowej – inwestycja Profbud zrealizowana w lutym 2016 roku
Wszystkie te zalety można odnaleźć w inwestycjach firmy Profbud. Deweloper gwarantuje profesjonalną obsługę klienta po zakupie oraz stały kontakt z działem technicznym.

http://www.profbud.info/?utm_source=content&utm_medium=sczyptadesignu&utm_campaign=SG
Firma oczywiście oferuje także inne usługi (jak wykończenie mieszkania „pod klucz” co pozwala oszczędzić czas i pieniądze, jeśli nie mamy pomysłu na aranżację naszego wnętrza oraz odpowiedniego doświadczenia przy pracy z ekipami remontowymi). 
Za sprawą pewności wykonania usługi na czas i aż 60-miesięcznej rękojmi, znikają koszmary znane z opowieści znajomych o niekończących się remontach i wykonywanych tzw. fuszerkach. Za te profesjonalne działania w 2016 roku firma Profbud została nagrodzona certyfikatem „Przyjazny deweloper”. 
    Osiedle Kwadry Księżycowej – inwestycja Profbud zrealizowana w lutym 2016 roku
http://www.profbud.info/?utm_source=content&utm_medium=sczyptadesignu&utm_campaign=SG
Wpis powstał we współpracy z firmą Profbud

6 komentarzy

  • Sakostal

    Przyznam szczerze że to są pierwsze mieszkania które wpadły mi w oko, naprawdę brawa dla dewelopera. Wyglądają nowocześnie ale jednocześnie są stonowane i nie kiczowate 🙂

  • agregat tynkarski kaleta

    Niestety u mnie w mieście developerzy wykupują każdą wolną przestrzeń i nie do końca budują ładnie. Wszystko ma się zmieścić na jak najmniejszej powierzchni, generując jak najwięcej mieszkań. Takie designy jak w tym wpisie to marzenie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *