Bez kategorii

Urządzamy kolorowe mieszkanie

Urządzamy kolorowe mieszkanie to „hasło” może zaskoczyć do tego wnętrza. Przecież „baza” jest bardzo stonowana, dominuje tutaj biel ściany, podłoga. Kolor za to intensywnie widać w dodatkach i to wystarczy! Jeśli do tego ściany byłyby kolorowe, podłogi w „pstrokate” dywany, a okna ozdobione zdobnymi także w intensywnej kolorystyce zasłonami aranżacja mogla by stwarzać wrażenie przytłaczającej, wręcz kiczowatej przestrzeni!

Jak zachować ten umiar? Jeśli nie czujemy się bardzo mocni w aranżacji wnętrz, jednocześnie nie mamy funduszy na pomoc profesjonalistów, a podobają nam się takie kolorowe przestrzenie zainspirujmy się tą aranjżacją!

Postawmy na biel na ścianach, podłodze, większość białych drewnianych mebli, za to „zaszalejmy” z meblami tapicerowanymi i dodatkami. Wystarczy wybrać jedną z sof, foteli czy puf z oferty meble-cezar.pl Można wybrać dowolną tapicerkę z szerokiej oferty tkanin obiciowych: dostępne róże, żółcie, ale także klasyczne szarości czy beże,  jeśli zdecydujecie się na kolor w dodatkach.

 Urządzamy kolorowe mieszkanie – kuchnia

 Urządzamy kolorowe mieszkanie – sypialnia

 Urządzamy kolorowe mieszkanie – przedpokój

 Urządzamy kolorowe mieszkanie – pokój dziecka

źródło zdjęć agencja
55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)

36 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.