DOM,  Gadżety

Dekoracja okien

Dekoracja okien to ważny aspekt przy aranżacji wnętrz. Spełnia głównie funkcję praktyczną, zasłaniając pomieszczenie przez promieniami słonecznymi czy spojrzeniem ciekawskich sąsiadów 😊
Zasłony, firany, rolety (w tym także zwijane tzw. rzymskie, drewniane czy plastikowe) jest w czym wybierać. Można przebierać w kolorach, wzorach i zdobieniach. Jednak są pewne trendy także w dekoracji okien, które nigdy nie przemijają i są stosowane w tak uniwersalnych aranżacjach jak skandynawski styl.
Jakie? Białe tiulowe firanki, szare i beżowe zasłony. Jednak co ważne bez żadnych zdobień, im prościej tym lepiej. Jeśli chcemy trochę „zaszaleć”, wystarczy kupić trochę dłuższy materiał na zasłony. Taki lekko ciągnący się po podłodze, nada „artystycznego charakteru” wnętrzu.
Zobaczcie prezentowane aranżacje – koniecznie trzeba dobrać odpowiednie karnisz na przykład ze sklepu rolety.eu/pl/4-karnisze. Kolekcje kwadro czy biały świetnie pasują do prostych, ponadczasowych, skandynawskich aranżacji okien.
Lekki tiulowy materiał można także zastosować w delikatnych roletach, szczególnie typu rzymskiego (jak na zdjęciu nr 5).

zdjęcia  reveny.se (za zgodą autora)

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *