DOM,  Mieszkanie dwupokojowe

Naklejki na ścianach jako ozdoba wnętrza / szare małe mieszkanie

To mieszkanie znajduje się w kamienicy. Ściany są szare, ale kontrastują z białymi meblami i jasną podłogą. Przestrzeń ma charakter otwarty, nie ma drzwi, ale widoczny jest podział „na strefy”. Sypialnia znajduje się za ścianą, co czyni ją strefą prywatną. We wnętrzu jest dużo światła, nie ma firanek w oknach, tylko „lekkie” rolety. Naklejki oraz obrazki na ścianach ozdabiają to mieszkanie i nadają fajnego klimatu (zarówno ptaszek w klatce, jak i napis z bardzo inspirującym tekstem). Więcej zdjęć można obejrzeć tutaj.
Jeśli podobają się Wam takie ozdoby to napisy i wiele innych propozycji możecie zakupić w sklepie Stylowe Naklejki   a jeśli chcielibyście udekorować pokój dla dziecka to polecam sklep Maluchity.
Naklejki na ścianę poziome bardzo ciekawie wyglądają nad łóżkiem oraz sofą, a pionowe na przykład w korytarzu. Poniżej przedstawiam kilka propozycji. Cena za naklejkę jest zależna od wielkości, ale średnio od 29.90 zł do 100 zł. Dodatkowo można wybrać jej kolor, dopasowując do koloru naszych ścian.

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *