DOM

Dom z lat 60 przebudowa

Dom z lat 60 czyli przeważnie bryła tzw. kostki. Czy przebudowa takiego domu jest konieczna? Według aktualnych trendów nie, wystarczy zmienić wnętrze (często w budynkach z lat 60-tych montowano drewniane boazerie).
Kwadratowa bryła budynku mieszkalnego może wyglądać bardzo nowocześnie. Wewnątrz świetnie współgrają kolory: bil, szarość, czerń i beż ożywiona żółtymi akcentami (jak w tej aranżacji).

Ten dom to aranżacja tzw. skandynawskiego wnętrza, pomimo jasnych kolorów pojawia się tutaj też sporo czerni i luzu w aranżacji. Widać to szczególnie w pokoju dzieci, gdzie niczym nie ograniczona jest kreatywność małej dziewczynki na tablicowych ścianach.
Po kreatywnej ścianie dorosłych – wyeksponowane aparaty, statywy i obiektywy, można przypuszczać, że któryś z domowników jest fotografem lub się tym pasjonuje!
źródło zdjęć kristakeltanenblog.com

6 komentarzy

 • Radosna Chata

  Kropelki na ścianie są wspaniałe 🙂
  Podobają mnie się ogromnie te schody, wydają sie takie miękkie i miłe dla stóp
  Ale ściana w stylu tablicy to zgroza jak dla mnie. Już sobie wyobrażam tonę kurzu z tej kredy…

 • meblujdom

  Dobry pomysł i odpowiednie umeblowanie i można naprawdę odmienić nasz dom czy mieszkanie nie zależnie kiedy i w jakim stylu było budowane 😀 świetnie to wygląda 😛

 • piekno-z- natury

  Idealnie urządzone i wykończone wnętrze. Od razu przypadł mi do gustu biały stół i te krzesła. A taka tablicowa ściana w pokoju dziecięcym to według mnie doskonałe rozwiązanie by nie blokować fantazji dziecka 🙂 Odrobina pracy i dobry pomysł, a nawet z najmniejszych wnętrz można stworzyć takie pomieszczenia, z których nie będzie się już chciało nigdy wychodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *