Mieszkanie dwupokojowe

Dwupokojowe mieszkanie w skandynawskim stylu

Przestronne  dwupokojowe mieszkanie w skandynawskim stylu. Wnętrze w swojej aranżacji łączy stare i nowe przedmioty. Salon to duża szara sofa, biały stolik przed nią, na podłodze ciemno szary dywan. Nad sofą powieszono obrazki w czarnych ramach. Na ścianie obok sofy umieszczono komodę, a nad nią ciekawą półkę. Z drugiej strony stół z sześcioma krzesłami z czarnego tworzywa.
Kuchnia nowoczesna z przewagą bieli. Przeważają białe szafki kuchenne, jedynie na jednej ścianie zamieszczono grafitowe szafki w zabudowie. Stół kuchenny niewielki, a na przy nim stoją czerwone stołki – taborety. Kolor do kuchni wprowadzają dodatki i żywność: obrazki, zioła, oliwa, kolorowe pudełka. Z kuchni można przejść do jadalni połączonej z salonem.
Z pokoju dziennego przechodzi się do sypialni. Tam znajduje się duże łóżko i piękny kolorowy obraz na drewnianym stelażu. W sypialni zostawiono oryginalny element tj. piec kaflowy. Ściany pomalowano na jasno szary kolor.
Atutem tego wnętrza jest także garderoba w kolorze grafitowym. Łazienka z przewagą bieli, wykończona w stylu raczej ekonomicznym. Skandynawski styl jak zawsze sprawdził się bezbłędnie w aranżacji dwupokojowego mieszkania!


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *