DOM,  Gadżety,  Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe,  Mieszkanie dwupokojowe

Moka Candels połączenie naturalnych świec i pięknego zapachu we wnętrzu

Świece i zapachy we wnętrzu to produkty szczególnie pożądane w okresie jesienno-zimowym. Dni są krótkie i mroźne, dlatego szczególnie lubimy “otulać się” przyjemnym ciepłem świec oraz pięknymi zapachami unoszącymi się w powietrzu, te dwa aspekty łączą w sobie produkty marki MoKa Candels.

Naturalne woski owocowe, (dzięki temu świece nie wydzielają szkodliwych substancji) piękne zapachy i ciekawe opakowanie, które same w sobie stanowi ozdobę wnętrza.

Opakowania są tak ładne, że można wykorzystać (po wypaleniu świecy) jako pudełeczka na drobiazgi. Dodatkowo świece pakowane są w tekturowe kartoniki, stanowią idealny pomysł na prezent z okazji zbliżających się Świąt.

Ja mam świece z wosku sojowego: Harmonię i Miętę oraz naturalne świece: kokosowe marzenie i  truskawkową słodycz.

Świece zapachowe truskawkowa słodycz i kokosowe marzenie to połączenie naturalnego, roślinnego wosku palmowego i wyjątkowego aromatycznego zapachu truskawek i kokosa.

W produktach marki MoKa Candels nawet knot jest naturalny, wykonany ze 100% bawełny, ale najważniejsze  jest to, że w przeciwieństwie do popularnych świec parafinowych w trakcie ich spalania nie wydzielają się żadne szkodliwe substancje.

Natomiast świece z wosku sojowego to połączenie wosku sojowego i aromatycznych olejków eterycznych.

Piękne wyraziste orzeźwiające zapachy oraz ekologiczny wosk, który tak jak w przypadku świec zapachowych truskawkowej i kokosowej podczas spalania nie wydzielają szkodliwych

substancji, dodatkowo palą się bardzo długo (są nawet dwukrotnie bardziej wydajne).Świece z wosku sojowego nadają się do pomieszczeń gdzie są małe dzieci, niska temperatura topnienia, powoduje, że wosk “nie parzy”.

Szukacie pomysłu na unikatowy prezent dla najbliższych, lubicie polskie produkty hand-made koniecznie zajrzycie i zróbcie zakupy w MoKa Candles! Na hasło: szczyptadesignu -10% na zakupy!

8 komentarzy