DOM,  Gadżety,  Mieszkanie dwupokojowe

Jasna przestronna przestrzeń na poddaszu typu „open space” – nowoczesne mieszkanie, blog o wnętrzach nowoczesnych i vintage

To jasne, przestronne mieszkanie znajduje się na poddaszu i stanowi otwartą przestrzeń bez podziału na pokoje. Jest urządzone w typowym stylu minimalistycznym, który przejawia się zarówno w ograniczonej liczbie mebli, jak i kolorów. Nowoczesny charakter wnętrza podkreślają designerskie krzesła Eames Plastic Chair (ich cena to około 1.400 zł)
We wnętrzu się także kącik dla dziecka (łóżeczko, zabawki i akcesoria), który kolorystycznie nie odbiegaja od charakteru wnętrza.

foto source

7 komentarzy

 • Iza

  Mnie się podoba, ale z drugiej strony chowanie wszystkiego, co nie pasuje kolorystycznie do tonacji mieszkania np. zabawek dziecka (bo nie wyobrażam sobie, że może mieć tylko takie pasujące do mieszkania) musi być męczące …:-) Pozdrawiam serdecznie

 • Maria P Cleo

  Mieszkanie ładnie, ale ja bede się powtarzać, ze potrzebuje w nim choć jednego żywego koloru 😉
  Udanego dnia, buziaki

 • Katarzyna Rajtar

  Piękny pomysł na poddasze 🙂
  Ciekawa jest ta otwarta przestrzeń z jednoczesnym podziałem na strefy – naprawdę super 🙂

 • Kasia Michalak

  A mnie, w przeciwieństwie do Marii P Cleo, ta czystość i minimalizm zachwyca. Żywy kolor jest w kominku przecież. 🙂 A taki wystrój jak na zdjeciach bardzo uspokaja, co jest niezmiernie ważne jak się wraca do domu po całym dniu ciężkiej pracy.

 • todom.pl

  Światło w domu to jedna z najważniejszych rzeczy. Cała aranżacja może się diametralnie różnić w ciemnym i jasnym pomieszczeniu. Tutaj wspaniała jasna przestrzeń i dużo okien. Żałuje, że nie ma zdjęć samych okien, ale z tego co widzę wyszło całkiem dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *