Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe

Jednopokojowe mieszkanie – aranżacja

Jednopokojowe mieszkanie czyli aranżacja skandynawskiej kawalerki. Pokój spełnia funkcję dzienną i sypialnianą. Jest urządzona w minimalistycznym stylu, czyli mamy tutaj sofę, łóżko, szafę, stolik, dywan, zasłonki, pufę i obrazki. Ściany są białe, podłoga beżowa – drewniana, meble szare i białe, inna kolorystyka pojawia się w poduszkach i … roślinach.
Jak to w kawalerce pokój jest tylko jeden, jednak w tym małym mieszkaniu jest także kuchnia i łazienka.  Kuchnia biała można by stwierdzić, że w typowo skandynawskim stylu, z przewagą bieli, łazienka „dość ekonomiczna”, czyli dla niektórych mogła by być uznana za „nadającą się do remontu” 🙂

źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt
(zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders
Bergstedt

6 komentarzy

  • Maria

    Podoba mi się taka aranżacja wnętrz. Gdyby nie ten blog, to musiałabym chyba skorzystać z biura projektowania wnętrz. Również mam małe mieszkanie z jednym pokojem i nie wiedziałam w jaki sposób mam zaprojektować swoje mieszkanie. Patrząc na te zdjęcia, to już wiem, że to będzie kolor biały.

  • Rektys

    Dzięki odpowiedniej gamie barw nie widać nawet, że to mieszkanie jest małe. naprawdę kawał dobrze wykonanej roboty. Jasno, nowocześnie i ze smakiem, najważniejsze jest jednak to, że wnętrze pozostało przytulne:)

  • dywan młodzieżowy

    Piękne mieszkanie. Okazuje się, że nawet kawalerka może wyglądać luksusowo. 🙂 No szkoda tylko, że dla wielu z nas zakup nawet takiego malutkiego mieszkanka łączy się z kredytem na pół życia :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *