Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe

Kawalerka 32m2 – biała kuchnia, ceglana ściana

Kawalerka o powierzchni 32m2. Pokój dzienny z aneksem kuchennym. Białe szafki kuchenne, granatowa sofa z szezlongiem, centralna ściana z ozdobnej cegły. Drewniana podłoga, drewniany stół i krzesła. Wszystkie elementy nadają tej kawalerce przytulności. Wysoki sufit, został w niewielkiej przestrzeni wykorzystany: szafki kuchenne wiszące zostały zdublowane, a w korytarzu jako antresola została zrobiona …. sypialnia! Wnętrze jest powiększone o patio, gdzie można zjeść śniadanie czy nawet zaprosić gości!

10 komentarzy

 • Sztukateria

  Nie znam żadnego kawalera który tak gustownie by sobie urządził mieszkanie 🙂 Świetnie skomponowane to wszystko. Stylowy loft z domieszką klasycznego designu ale również i prostych nowoczesnych mebli. Połączenie trzech różnych stylów ale nic się ze sobą nie gryzie. Świetne!

 • Jowita Terska

  Genialne wkomponowanie ceglanej ściany.. właśnie o czymś takim marzę w swojej sypialni. Mimo pewnej surowości nadaje wnętrzu ciepła i paradoksalnie sprawia, że staje się ono przytulniejsze. 🙂 Bardzo lubię pomieszczenia skąpane w bieli przełamanej jakimś delikatnym, na przykład kwiatowym motywem. Staram się unikać estetyki laboratorium i wrażenia sterylności. Ściana z cegieł doskonale się w tej roli spisuje. Niedługo mam zaplanowany remont kilku pomieszczeń w domu, w tym sypialni. Chciałabym zbliżyć ją do takiego wyglądu http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/galeria-wnetrz/sypialnia/styl-nowoczesny/sypialnia-z-surowa-cegla-na-scianie,ta6:21,in5599.html. Z tą różnicą, że pościel i poduszki na pewno będą śnieżnobiałe. 🙂 Poszukuję też tapety z motywem kwiatowym w odcieniach bieli i szarości.

 • http://firmyspedycja.pl

  Ale pięknie to wygląda 🙂 Ja jakoś kocham taki kamień itd. bo jest to jakieś takie bardzo przypominające zamki i stare czasy !

 • Natalia

  Przepiękne, dobrze zagospodarowane mieszkanie. Uwielbiam taką cegłę, sama ostatnio zrywałam tynk ze ściany, aby uzyskać taki efekt. Niestety nad oknem napotkałam na swojej drodze żelbeton, który trochę popsuł moją wizję.

 • Dedekor

  Jak jest mało miejsca też nie za dobrze, człowiek czuje się ograniczony i kreatywność spada, z tym jest podobnie jak z wysokością sufitu w biurze. Szczególnie istotne dla osób, którzy tworzą (pracują) w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *