Bez kategorii

Kreatywny korytarz / przedpokój

Jeśli dysponujemy dużym mieszkaniem czy domem może okazać się, że przedpokój / korytarz jest przestrzenią, która jest trudna do zaaranżowania. Po co nam kolejna szafa czy regał jeśli niezbędne przedmioty umieściliśmy już w salonie czy sypialni?

Może warto zatem przeznaczyć to pomieszczenie na ciekawie zaaranżowaną „kreatywną przestrzeń”, czyli jaką?
Warto przyjrzeć się tej aranżacji: wygodny szezlong, sekretarzyk  i …. akcesoria artysty tj. płótno malarskie ustawione na trójnożnej sztaludze, obrazy poustawiane na podłodze. Wygląda jakby mieszkanie zamieszkiwał jakiś artysta. Jeśli jesteście uzdolnieni artystycznie możecie zakupić niezbędne przedmioty w sklepie on-line loveart.pl (płótna, farby i inne akcesoria) i samemu namalować obraz, to będzie niepowtarzalna ozodoba!
Jeśli jednak nie czujecie się na siłach, wystarczy kupić/ wydrukować gotowe grafiki, jedynie poustawiać je w kreatywny sposób! Pamiętajmy, że liczy się pomysł (nawet podpatrzony), nie jesteśmy w stanie wykonać wszystkiego samodzielnie, ale przy odrobinie chęci stworzymy swój wymarzony dom1

źródło zdjęć agencja
55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)

Jeden komentarz

  • szamba-betonowe-360

    Świetnie się prezentuje ten korytarz muszę przyznać. Tak naprawdę jak się ma dobry pomysł, to nigdy nie jest trudno aby zaaranżować pomieszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *