Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie dwa pokoje – 47m2 – jak urządzić

Jak urządzić mieszkanie dwupokojowe 47m2

Przedmiotem aranżacji jest klasyczne mieszkanie o powierzchni 47m2. Wnętrze składa się z dwóch pokoi: dziennego i sypialni, białej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Mieszkanie dwa pokoje – jak urządzić kuchnię

Kuchnię można nazwać zarówno aranżacją nowoczesną, jak i klasyczną. To klasyczne białe szafki, grafitowy blat oraz czarne AGD. Górne szafki kuchenne są zamontowane aż do sufitu, dzięki czemu została maksymalnie wykorzystana przestrzeń.

W kuchni ustawiono także kwadratowy stół i trzy drewniane krzesła.

Mieszkanie dwa pokoje – jak urządzić sypialnię

Sypialnia ma wszytko trzeba w niej potrzeba, tj. duże wygodne łóżko, zaciemniające zasłony, szafkę nocną i Tv.

Mieszkanie dwa pokoje – jak urządzić salon

Salon to szara sofa, półki pełne obrazków, pufa, lampa i stolik. Pod nim ustawiono miękki dywan. Naprzeciw sofy stolik z tv. Ściany szare, oświetlenie klasyczne.

Mieszkanie dwa pokoje – jak urządzić łazienkę i przedpokój

Łazienka to wersja skromna, trudno doszukiwać się w niej nowoczesności. Elementem, który wydaje się być najbardziej nowoczesnym jest …. grzejnik. Choć w nim także trudno doszukiwać się „wielkiego” designu. Łazienka ma jednak spełniać funkcję użyteczną, tj. miejsce do mycia, skorzystania z toalety itp. Oczywiście najważniejszy element to czystość w tym pomieszczeniu.

W przedpokoju zmieściło się natomiast duże lustro, stołek oraz kilka wieszaków, może tyle przedmiotów „w zupełności” nam wystarcza …

Zdjęcia autorstwa agencji reveny.se / więcej na stronie. Aranżacje mieszkań dwupokojowych tutaj.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *