Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie dwupokojowe i dziecko

Mieszkanie dwupokojowe i dziecko, czyli ciekawy pomysł na to jak zaaranżować przestrzeń dla malucha w niedużym mieszkaniu.
W tej aranżacji  pokój dziecka został wydzielony z pokoju dziennego. Mieszkanie jest urządzone w skandynawskim stylu, co widać w każdym pomieszczeniu. Salon, pokój dziecka, sypialnia rodziców oraz kuchnia to jasne pomieszczenia z przewagą  koloru białego. W salonie pojawiają się także szarości, beże, brąz oraz czerń, w sypialni granat (narzuta na łóżko), a w pokoju dziecka czerwień (regał, dywanik) oraz wielobarwne dodatki.

W skandynawskich aranżacjach zawsze w pomieszczeniach jest sporo światła dziennego, co jest uzyskiwane  odpowiednią dekoracją okien. Panuje tutaj zasada im mniej tym lepiej, zatem nie ma miejsca na bardzo zdobne zasłony z firankami, najczęściej stosuje się same zasłony z naturalnych materiałów, rolety, żaluzje. Efektowną dekoracją okien są także rolety rzymskie.
Bardzo dużo produktów do aranżacji okien znajdziecie w ofercie firmy http://ardeko24.pl/ zajmującej się kompleksową aranżacją luksusowych wnętrz. Na stronie ardeko24 można znaleźć szczegółowe informacje jakie materiały i wykończenia można wybrać do swojego domu m.in. dekorowanie okien, tapety, tkaniny obiciowe, czy AGD i dywany.
źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt
(zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders
Bergstedt

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *