Bez kategorii

Mieszkanie projektantki biżuterii /Jewelry designer apartment podpatrujemy jak mieszkają artyści/ how live artists – blog o aranżacji wnętrz Codziennie Szczypta Designu

Czy zauważyliście pewną regułę oglądając wnętrza artystów i osób zajmujących się na co dzień projektowaniem? Według mnie większość z nich jest urządzonych w dość prosty , minimalistyczny sposób. (Często również projektanci ubrań „noszą się” klasycznie, zupełnie odwrotnie od mody, która proponują na sprzedaż). Może jest to sposób na „oczyszczenie powierzchni”, w których funkcjonują, by móc tworzyć nowe przedmioty, a może właśnie w takim otoczeniu człowiek czuje się najlepiej i może skupić się na swojej pracy i codziennych obowiązkach? Oceńcie sami …
To wnętrze należy do projektantki biżuterii, jest jasne i przestronne, a oryginalność i klimat wprowadzają kolorowe obrazy !

8 komentarzy

 • Lidia Olszewska - homestaging

  Rzeczywiście nic specjalnego – ale może o to właśnie chodzi, może ta projektantka potrzebuje czuć siebie w tym pomieszczeniu i dlatego wygląda ono tak a nie inaczej. To co oni robią, to artystyczna sztuka, która nie muszą wprowadzać do swojego otoczenia.

 • Lidia Olszewska

  A ponadto, widzę, że Twoje zainteresowania zahaczają o to, czym się zajmuję. Poszukuje osób, które chciałyby mnie czegoś nowego nauczyć, zainspirować – a zarazem z chęcią nauczą się czegoś nowego ode mnie. Specjalizuje się w homestagingu i o tym jest mój funpage, zapraszam.

 • Casa Bianca

  Widziałam już kiedyś to wnętrze i bardzo mi się podobało. Czas nie zmienił tej oceny – jest pięknie, biało z kolorowymi dodatkami czyli tak jak lubię najbardziej.

 • InteriorsPL

  Kuchnia przepiękna – lekka, kobieca, delikatna… prawdziwy raj Pani Domu. Uwielbiam te kolorowe obrazy, niby abstrakcja, ale oderwać oczu nie można, za co tym bardziej ją doceniam.
  Świetne inspiracje,
  Pozdrawiam!
  Wiola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *