Bez kategorii

Pomysł na oryginalny prezent, hotel, spa, lot, skok, a może przejażdżka Lamborghini?

Pomysłów na prezent może być wiele, ale co jeśli szukamy czegoś naprawdę oryginalnego? Wtedy warto pomyśleć czy nie sprawić bliskiej osobie miłej niespodzianki w postaci zorganizowanego wyjazdu do hotelu, spa, a jeśli obdarowany poszukuje większych emocji? 
To koniecznie sprawdźcie poniżej 5 pomysłów na prezent, szczególnie trzy powinny przypaść do gustu amatorom odczuwania adrenaliny
1. Romantyczny weekend we dwoje czyli piękne wnętrza, dobre posiłki i kameralna atmosfera, świetny prezent dla zakochanych!

2. Skok ze spadochronu czyli coś co powinno się spodobać amatorom dobrej zabawy przy podwyższonym poziomie adrenaliny! Nie obawiajcie się, że brak wam umiejętności, skok realizowany jest w tandemie z instruktorem. Etap swobodnego spadania nie trwa nawet minuty, a etap szybowania to około 10 minut, także idealna propozycja dla osób, które nie są pewne czy lubią takie wyzwania 😊

3. Przejażdżka za kierownicą Lamborghini Gallardo  czyli rozrywka dla prawdziwych fanów motoryzacji, przecież nie tylko mężczyźni marzą o tym by prowadzić „superfurę”. Jazdy takimi samochodami organizowane są na torach wyścigowych lub innych terenach zamkniętych np. podczas targów motoryzacyjnych itp.

4. Lot szybowcem – spełnienie marzeń o lataniu pod okiem profesjonalnego pilota szybowca, który zabiera nas na wycieczkę po niebie na czas ok. 5- 10 minut.

5. Voucher do Spa czyli relaks dla wszystkich, masaże, kąpiele i zabiegi upiększające mogą być także elementem wyjazdu (jak nr 1), jak i samodzielnym pomysłem na prezent!
Wszystkie pomysły na prezent z tego artykułu najdziecie na prezentmarzen.com. Oczywiście pomysłów może być wiele innych, jeśli podarowaliście komuś taki oryginalny prezent, to podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach! 😉

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *