DOM,  Gadżety

Zakup internetowe dodatki do wnętrz

Zakup internetowe z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jeszcze kilka lat temu często obawialiśmy się kupować w sklepach internetowych, a popularne były głównie portale aukcyjne (jak  allegro), które dzięki systemowi komentarzy i ochrony kupujących stanowiły pewne źródło bezpiecznych zakupów!
Obecnie zakupy internetowe to szereg sklepów od tych małych, w których znajdziemy często oryginalne, ręcznie robione dodatki do wnętrz od projektantów (zagłębie takich unikatowych dekoracji to portale dawanda czy pakamera), po sklepy  z globalnymi markami (jak Rossi, 9design), po sieciówki (jak home&you, h&m) w których można zamówić online, ale obejrzeć produkty stacjonarnie, często nawet zwrócić lub wymienić towar kupiony przez internet!
Jednak prawdziwe „perełki” można kupić na „pchlim targu”, a takie miejsce w sieci to portale na których wystawiają swoje towary osoby prywatne czyli takie jak olx czy sprzedajemy. Najlepiej w takim przypadku znaleźć osobę sprzedającą ze swoje okolicy i umówić się na „odbiór osobisty’, aby nie poczuć rozczarowania swoim wyborem.
Jednak jeśli nie jesteśmy zadowoleni z zakupów zawsze możemy się zwrócić (oczywiście w przypadku sprzedawców niekomercyjnych tylko w przypadku jeśli się tam umówimy), teraz jest to jeszcze prostsze, dzięki takim portalom jak zwracam.pl. Teraz zwrócić lub wymienić nieudane zakupy internetowe można on-line bez wychodzenia z domu, kurier przyjedzie do domu, dokumenty przewozowe wydrukujemy samodzielnie. A jakie są Wasz ulubione sklepy z dodatkami do wnętrz?

zdjęcia 1 i 5 autorstwa 55kvadrat.se, 2 -homeandyou, 4 – rossi

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *