Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe

Pomysłowe małe mieszkanie

Określenie pomysłowe bardzo pasuje do małego mieszkania. W takich wnętrzach liczy się każdy metr, a nawet centymetr. To dzięki dobremu planowaniu jesteśmy w stanie zapewnić sobie komfortową przestrzeń i “kąciki”, które spełniają różne funkcje.

To mieszkanie jest “mistrzem” w dziedzinie pomysłowości – na jednej ścianie zmieścił się aneks kuchenny oraz łóżko sypialniane. Dzieli je ściana z oknem – dzięki temu do aneksu kuchennego wpada słońce z okna, które znajduje się przy łóżku. Z drugiej strony jeśli współdzielimy nasze małe mieszkanie z inną osobą, to zasłaniając okno można jeszcze spokojnie spać, gdy drugi lokator musi zjeść śniadanie przed wcześniejszym wyjściem do pracy. Super pomysłowe – trzeba przyznać 🙂

Jeśli wydaje Wam się, że lepszym rozwiązaniem są osobne pomieszczenia, warto pamiętać, że nie da się tego uzyskać na bardzo małej przestrzeni.

W małym mieszkaniu pomysłowe są także dekoracje. Skoro zabierają przestrzeń, to może warto “odkryć” kawałek ściany i stworzyć z tego unikatową dekorację mieszkania. Oczywiście zawsze najlepiej sprawdzą się jasne kolory, to zawsze optycznie powiększy przestrzeń oraz uwydatni efekty naszej kreatywności!

zdjęcia pomysłowego małego mieszkania autorstwa reveny.se

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *