DOM

Skandynawskie mieszkanie z … świątecznym klimatem

Skandynawskie mieszkanie z  … świątecznym klimatem. Czy w Waszych domach pojawiły się już elementy bożonarodzeniowe dekoracje? Z pewnością pewnie nikt nie ubiera jeszcze choinki (które od pewnego czasu są ozdobą centrów handlowych), ale być może lampki czy inne dekoracje (figurki renifera, gwiazdy, albo elfy) już znalazły miejsce w Waszym domu?
O świątecznym klimacie nie zapominają za to skandynawskie agencje nieruchomości (55kvadrat.se) , które zawsze dbają o profesjonalną sesje zdjęciową. Zresztą zdjęcia nie tylko oddają klimat mieszkania, ale nawet atmosferę rodzinnych spotkań czy imprez świątecznych!

Mieszkanie widoczne na zdjęciach ma dwa poziomy, 68 m2 i klimatyczny taras umieszczony na ostatnim piętrze budynku. Na niższym poziomie znalazła się sypialnia, kuchnia, duża jadalnia, z której po szklano – drewnianych schodach można przejść na drugą kondygnację. Tam pokój dzienny z białą sofą, łazienka oraz wspomniany taras.
Warto zwrócić uwagę na świąteczne dekoracje oraz interesującą kompozycję – dekorację okna w jadalni – zdjęcie poniżej: kwiaty, przeźroczyste wazoniki i świeczki tworzą świetny klimat!
źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

27 komentarzy