Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe

Stylowa skandynawska kawalerka 37m2

Kawalerka – jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 w skandynawskim stylu. Pokój pełni funkcję zarówno salonu, jak i sypialni, dlatego obok „siebie” stanęły sofa i łóżko (rozwiązanie często spotykane w skandynawskich wnętrzach).

W pokoju dominują szarości (ściany, sofa, dywan), na podłodze drewniane deski, a na ścianie czarno -białe obrazy (plakaty w czarnych ramkach).

Kuchnia „przechodnia”, przez to pomieszczenie jest wejście do pokoju z odkrytą cegłą. Ściany pomalowane na biało, jasne szafki kuchenne.

Łazienka to proste formy i kolorystyka, głównie szarość, biel i szkło.

zdjęcia opublikowane we współpracy ze szwedzką agencją nieruchomości reveny.se

5 komentarzy

 • Zofia

  Bardzo fajnie urządzona, moim zdaniem bardziej męska kawalerka. Lubię takie wnętrza, choć sama pewnie dodałabym więcej koloru.

 • Komputerowiec

  Świetny projekt. Mam akurat 38m2 do przerobienia i jest to dla mnie bardzo dobra inspiracja. Czy wiadomo, ile w Szwecji kosztuje takie mieszkanie?

 • strefalamp

  W skandynawskim stylu świetnie sprawdzą się taśmy led. Styl skandynawski to przede wszystkim jasne i białe wnętrza, dlatego taśma led to dobre rozwiązanie.

 • Integracja pracownicza

  Naprawdę fajnie to wszystko razem wygląda. Aranżacja cudowna. Chciałabym mieć taki pokój. Bardzo podobają mi sie te obrazy na ścianach. Fajnie sie komponują z resztą wystroju. Balkon jak najabrdziej na plus. Jest gdzie wypić kawę lub poczytać książkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *