DOM,  Gadżety

Kolacja marzeń w ciekawym wnętrzu łódzkiej restauracji Quale Restaurant

W poszukiwaniu pięknych aranżowanych wnętrz, świetnych potraw i super atmosfery  spotkania trafiliśmy z mężem do łódzkiej Restauracji Quale realizując prezent naszych marzeń! Wszystkie oczekiwania zostały spełnione, smaki z degustacji potraw na długo pozostaną w naszej pamięci. Wyjątkowości spotkania dodawał fakt, że wybraliśmy termin “w tygodniu” i udało nam się smakować potrawy w bardzo kameralnej atmosferze poznając nowego szefa kuchni – Jakuba Botta.

Voucher prezentowy do Restauracji Quale można kupić na stronie prezentmarzen.com, wybierając spośród dwóch opcji. Kolacja degustacyjna to wspaniała podróż i odkrywanie nowych smaków podczas kolacji dla dwojga! Przed rozpoczęciem kolacji Szef kuchni pytał się nas o preferencje kulinarne, każde danie zostało szczegółowo omówione przez sympatyczną obsługę restauracji! I szczerze przyznam, że na ten moment Restauracja Quale jest moim faworytem na łódzkim rynku!

Jeśli jak ja jesteście mieszkańcami Łodzi to warto się przekonać o tym osobiście, jeśli nie to strona prezentmarzen.com ma ofertę restauracji i innych atrakcji na terenie całej Polski!

Zobaczcie poniżej przykładowe dania z kolacji degustacyjnej:

Jak kupić i zrealizować taki voucher prezentowy? Wystarczy odwiedzic stronę prezentmarzen.com i wyszukać swoje maisto oraz typ prezentu. Voucher dostarczany jest kurierem do domu w ozdobnym opakowaniu (idealnie nadaje się na prezent), kolejny krok to potwierdzenie wizyty/ umówienie terminu (telefonicznie lub e-mailowo). Następnie spędza się świetnie czas i … myśli o zakupie kolejnego vouchera 😉

Ostatnie zdjęcie autorstwa Quale Restaurant.

 

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *