DOM,  Gadżety,  Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe,  Mieszkanie dwupokojowe

Toaletka / miejsce do makijażu i pracy za mniej niż 300zł?

Toaletka / miejsce do makijażu i pracy za mniej niż 300zł?

Małe „biurko” pełniące funkcję zarówno miejsca do pracy, jak i makijażu za mniej niż 300 zł? To możliwe! Jednym z najbardziej populanych modeli w tym przedziale cenowym jest toaletka model Malm marki Ikea.

Zobaczcie ją w różnych aranżacjach poniżej:

Jej „popularność” jest zasługą nowczesnego wyglądu, co potęguje szklany blat, niskiej ceny, niewiekich rozmiarów (idelana do małych wnętrz) i dostępności, wystarczy wziąźć z półki.

Co więcej nam potrzeba? Wygodne krzesło, kilka pojemników na drobiazgi i najważniejsze – kosmetyki np. ze sklepu naturalne ze sklepu https://triny.pl/258-makijaz. Czemu warto postawić na naturalne kosmetyki? To nie tylko moda, jest na to wiele argumentów. Po pierwsze naturalne składniki, które nie szkodzą naszej cerze, przy tym nie mają złego wpływu na środowisko naturalne. Nie są testowane na zwierzętach i w większości produktów nie ma składników pochodzenia zwierzęcego. Inne chemiczne składniki, które są składnikami większości drogeryjnych kosmetyków, jak słynne silikony, powodują, że po pierwszym zastosowaniu włosy stają się ładniejsze i lśniące, a na dłuższą „metę”, wysuszają i niszczą nasze włosy. Kosmetyki naturalne działają łagodniej, po pewnym c1zasie normują i poprawiają stan naszej cery i włosów, a my możemy stać się „najlepszą wersją samej siebie” 😉

Jak „skończymy” nasz makijaż, możemy schować przedmioty niepotrzebne w danej chwili do pojemnej szuflady, a blat wykorzystać jako miejsce do pracy! Gwarantuje, że pomieści się nie tylko laptop, ale także akcesoria biurowe do pracy, a nawet mała drukarka!

zdjęcia autorstwa 1 – foreveramber.co.uk, 2 – http://burningblonde.blogspot.com ,3 -lifewithmunchers.com  , 4 – hellodeborah.co.uk, 5 – feedspot.com, 6 -wellpics.com

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.